Niezal dla Aleppo – wspólna akcja sceny niezależnej!

Jeśli chcecie zamówić coś w naszym sklepie lub u naszych przyjaciół w innych niezależnych wytwórniach i dystrybucjach, prosimy o zrobienie tego w dniach 17 lub 18 grudnia.

Gusstaff Records deklaruje przekazanie 10% z całęgo asortymentu a z wydawnictw własnych Gusstaff – 50%.                   Sklep

W odruchu solidarności z ludźmi w potrzebie i zagrożenia życia jako niezależne labele, dystrybucje i sklepy internetowe postanowiliśmy choć trochę wesprzeć pomoc humanitarną dla Aleppo.
Chyba nie trzeba jakoś długo wyjaśniać, dlaczego akurat teraz, dlaczego akurat dla Aleppo, o tym wszystkim można się dowiedzieć z relacji prasowych, telewizyjnych, radiowych czy internetowych.

Cóż więc proponujemy?

Oddajemy na pomoc humanitarną dla Aleppo ustalony przez nas procent z sumy wszystkich zamówień złożonych w naszych poniżej wymienionych sklepach (lista będzie się wydłużać) w dniach 17 i 18 grudnia 2016. Każdy z nas ustalił ten procent sam na podstawie własnych możliwości (zapewne inny procent mogą dać dystrybucje i sklepy a inny wydawcy sprzedający tylko swoje wydawnictwa).
Ustalamy jednak jedną ważną zasadę:
Płatności za Wasze zakupy w tych dniach muszą dotrzeć do sklepów najpóźniej do 21.12.2016, po to, by uniknąć pustych, nierealizowanych i niepotwierdzanych zamówień (tak, zdarzają się takie).
Starajcie się raczej wybierać płyty i przedmioty, które dany sklep ma na miejscu (o ile taka informacja widnieje w sklepie), unikajcie raczej zamówień za pobraniem, wybierajcie płatność przelewem internetowym lub online, jeśli to możliwe. Nie chcemy z przelewami czekać długo, bo liczy się każdy dzień i każda złotówka, dlatego deklarujemy, że my, wydawcy, dystrybutorzy przelewy-darowizny na kwoty wynikające z procentu od naszych obrotów wysyłamy w dniu 22.12.2016 i dokumentujemy to w komentarzach do tego wydarzenia.

Wydarzenie na FB oraz lista biorących w akcji sklepów