Wersje „unlimited” w Don’t Sit On My Vinyl

„Dobra zmiana” w działalności Don’t Sit On My Vinyl! Polega ona na wznawianiu niektórych wyprzedanych tytułów w wersji nienumerowanej i teoretycznie nielimitowanej i dotyczy przede wszystkim płyt artystów aktywnych wydawniczo i miejmy nadzieję, niebawem także ponownie koncertowo.
Zgodnie z nazwą „dobra zmiana” ta zasada będzie działała czasami także wstecz. Nowe wersje będą jednak za każdym razem w jakiś sposób uboższe, zmienione w stosunku do pierwszej limitowanej i numerowanej edycji, ale cena pozostanie taka, jak przy pierwotnej edycji.
Na początek 3 tytuły:
Dynasonic – #1 (10″EP)
Próchno – Próchno (12″LP+downloadcode)
Polmuz – Drzewiej (12″LP+downloadcode)

Hugo Race & The True Spirit – Live In Wołów Jail – limited!

W 2009 roku podczas kolejnej trasy w Polsce Hugo Race wraz z True Spirit zagrał koncert w Zakładzie Karnym w Wołowie. Koncert tylko dla osadzonych oczywiście.
Koncert był nagrywany, w tą samą noc zmiksowany, zmasterowany przez Dugalda Jayesa, nagrany na wydrukowane wcześniej CDRy, zapakowany do wydrukowanych wcześniej digipaków i sprzedawany już na następny dzień na następnym koncercie – we wrocławskim Firleju.
Nakład płyty był ograniczony i nie była ona do tej pory wznawiana.
W 2020 Hugo i Dugald poprawili nieco tamte nagrania, wykonali nowy mastering, specjalnie pod magiczną maszynkę Wujka Gusstafa.
Płyta wydana na dwóch przezroczystych 10-calowych, grubszych niż standardowe winylach.
kup tutaj

Królestwo – Antracyt

Królestwo to założona w połowie 2016 trójmiejska grupa muzyczna, w skład której wchodzą muzycy takich formacji jak 1926, Hadal, Dule Tree, Pomelo Taxi, Baden Baden. Zespół eksploruje obszary z pogranicza math – noise – post rocka i yassu tworząc minimalistyczne, repetytywne struktury muzyczne.
CD – tutaj limitowany winyl+CD – tutaj

Karbido – nowa płyta

Karbido to istniejąca od 2003 r. wrocławska grupa muzyczna o charakterze interdyscyplinarnym i – w zależności od potrzeb projektu – zmiennym składzie. Tym razem Karbido w minimalistycznym składzie (Tomasz Sikora, Marek Otwinowski) poszukuje swojej muzyki w technologii overdub, korzystając z jednego mikrofonu i nieskończonej liczby ścieżek wirtualnych oraz skończonej – niemniej bardzo bogatej – listy instrumentów, wypełniających dawną kotłownię przy ulicy Ruskiej we Wrocławiu – siedzibę zespołu. Nagrania zrealizowane in situ, pozbawione są edycji efektowej i warstwy elektronicznej; w edycji użyto wyłącznie narzędzi tnąco-równająco-panoramujących. Muzycy zagrali na przeszło 30 instrumentach; czasem po raz pierwszy w życiu.
CD – tutaj, limitowany winyl + CD – tutaj

Próchno – Niż – winyl i kaseta

Nowy materiał (ponad 20 minut) jednego z najciekawszych debiutantów 2019 roku!
Limitowana 10-calówka (66 szt.) nagrana w prędkości 33 obr/min., wycinana w czasie rzeczywistym, ręcznie numerowana! (już sold out!) oraz limitowana, numerowana kaseta (33 szt.)